TD SYNNEX ve Microsoft İş Birliği

BT ekosistemi için küresel distribütör ve 100’den fazla ülkede 150 bini aşkın müşterisi için çözüm toplayıcısı olan TD SYNNEX, Türkiye’de faaliyet gösteren müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak amacıyla Microsoft’un tüm ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü de üstleneceğini duyurdu.

Microsoft Ürünleri ve Çözümleri

Microsoft Ürünleri ve Çözümleri

Microsoft ile yapılan anlaşma kapsamında Microsoft’un başta Copilot, Azure, Microsoft 365, Dynamics 365, Microsoft AI ve Modern Çalışma & Güvenlik çözümlerinin dağıtımı yapılacak.

  • Copilot: Görevleri otomatikleştirerek ve çeşitli platformlarda içerik oluşturarak üretkenliği artıran akıllı bir asistan.
  • Microsoft AI: Uygulamaları makine öğrenimi özellikleriyle donatarak daha akıllı kararlar alınmasını sağlıyor.
  • Microsoft 365: Sorunsuz uzaktan çalışmayı kolaylaştıran kapsamlı ofis uygulamaları, iş birliği araçları ve güvenlik çözümleri paketi sunuyor.
  • Microsoft Azure: Basit web sitelerinden karmaşık makine öğrenimi uygulamalarına kadar her şeyi destekleyen sağlam, ölçeklenebilir altyapı ve platform hizmetleri sağlıyor.
  • Dynamics 365: ERP ve CRM çözümlerini entegre ederek iş süreçlerini kolaylaştırıyor ve müşteri etkileşimini geliştiriyor.
  • Modern Çalışma & Güvenlik Çözümleri: Çalışan üretkenliğini artırırken sistemlerin ve verilerin güvenliğini koruyarak daha sorunsuz iletişim ve iş birliği imkanı sunuyor.

İş Birliği Hakkında Açıklamalar

İş birliği hakkında açıklamada bulunan TD SYNNEX Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı, “Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Microsoft ile küresel çapta uzun yıllara dayalı güçlü bir ortaklığımız var. TD SYNNEX, 2023 yılında Microsoft’ta yılın partneri seçilmiş bir marka. Şimdi bu yeni anlaşma ile küresel çaptaki bu güçlü ilişkimizi ülkemize de taşıyor ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’deki müşterilerimize daha kapsamlı bulut tabanlı çözümler sunma stratejimizin bir parçası olan bu iş birliği ile Microsoft’un öncü teknolojilerini Türkiye pazarına sunarak müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi ve daha kapsamlı çözümler sunacağız.” dedi.

TD SYNNEX ve Microsoft Yöneticilerinden Açıklamalar

TD SYNNEX ve Microsoft Yöneticilerinden Açıklamalar

TD SYNNEX Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı ve Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin de iş birliğine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yumrukçallı, “TD SYNNEX, Türkiye’deki lider konumunu sağlamlaştırırken müşterilere daha iyi hizmet sunma imkanını bulacak.” derken, Özbilgin ise “Birlikte Türkiye’nin dijital dönüşümünü yapay zekâ ve bulut ile güçlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top