Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra Tanıtımı Yaklaşıyor

10 Temmuz’da Paris’te düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra’nın tanıtılması bekleniyor. Galaxy Watch 7, henüz resmi olarak duyurulmadan önce Amazon’da listelendi ve 128 GB depolama alanına sahip olabileceği belirtiliyor. Ayrıca, Samsung’un resmi web sitesinde de görüldüğü biliniyor. Apple’ın Watch Ultra’sına rakip olacak olan saat, 47 mm boyutunda ve kare zemin üzerinde yuvarlak bir tasarıma sahip olacak.

Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra Özellikleri

Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra Özellikleri

  • Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra, Çin için zorunlu olan 3C sertifikalarını almış durumda.
  • MySmartPrice’ın ortaya çıkardığı bilgilere göre, Galaxy Watch7 (LTE) ve Galaxy Watch Ultra (LTE), sırasıyla SM-L705 ve SM-L315 model numaralarıyla listelenecek.
  • İlginç bir detay ise, saatlerin 10W kablolu şarjı destekliyor olması.

Fiyatlandırma ve Renk Seçenekleri

Fiyatlandırma ve Renk Seçenekleri

Galaxy Watch7’nin fiyatları daha önce sızdırılmıştı. Bluetooth modelinin 314,49 €, 44mm modelinin ise 344,99 € olabileceği söyleniyor. Ayrıca, saatlerin krem, gümüş ve yeşil renk seçenekleriyle geleceği bekleniyor. Galaxy Watch Ultra’nın ise sızıntılara göre 688 Euro olacağı söyleniyor. Ayrıca saatin, titanyum grisi, titanyum gümüşü ve titanyum beyazı renk seçeneklerine sahip olacağı belirtilmiş.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top