Google Fiyat Karşılaştırma Özelliği

Günümüzde hayat pahalılığı, alışveriş yaparken en önemli faktörlerden biri haline gelmiştir. Tüketiciler, uygun fiyatları bulabilmek için genellikle kampanyaları takip etmekte ya da farklı e-ticaret sitelerinde fiyatları karşılaştırmaktadır. Google’ın yeni özelliği sayesinde artık bu süreç çok daha kolay hale gelmiştir.

Özellikler ve Avantajlar

Özellikler ve Avantajlar

  • Geniş Satıcı Yelpazesi: Yeni özellik ile birlikte, ürün fiyatları ve kampanyaları pek çok farklı satıcıdan listelenebilecektir. Büyük markalardan küçük butiklere, bireysel satıcılardan tasarımcı mağazalarına kadar geniş bir yelpazede fiyatları karşılaştırmak mümkün olacaktır.
  • Fiyat Karşılaştırması: Google’ın sağladığı fiyat karşılaştırma özelliği sayesinde, tüketiciler normal ve indirimli fiyatları kolayca görebileceklerdir. Ayrıca sadakat ve üyelik programlarına özel indirimler de kullanıcılara sunulacaktır.
  • Fiyat Değişimleri ve Öngörüsü: Yeni özellik, tüketicilere son 90 gün içerisindeki fiyat değişimlerini tarihe göre sıralayarak, indirimlerin gerçek değerini anlamalarına yardımcı olacaktır. “Fiyat öngörüsü” özelliği ise indirimlerin makul olup olmadığını değerlendirmelerine olanak tanıyacaktır.
  • Takip ve Uyarı: Kullanıcılar seçtikleri ürün veya ürün gruplarını takip edebilecek, fiyat düşüşleri veya yeni kampanyalar hakkında uyarı alabileceklerdir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top