ViewSonic Hoparlörlü Kavisli Oyuncu Monitörü İncelemesi

Full HD Ekran ve Göz Sağlığı

Full HD Ekran ve Göz Sağlığı

ViewSonic marka hoparlörlü kavisli oyuncu monitörü, Full HD 1080p ekranıyla oyunların detaylarını gözler önüne seriyor. FlickerFree teknolojisi ve Mavi Işık Filtresi sayesinde göz yorgunluğunu azaltarak uzun süreli kullanımı konforlu hale getiriyor.

Akıcı Oyun Deneyimi

Akıcı Oyun Deneyimi

165 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile ViewSonic monitör, oyunlarda ultra akıcı ve gecikmesiz bir deneyim sunuyor. AMD FreeSync Premium teknolojisi sayesinde ekran yırtılmalarını engelliyor ve akıcı bir oyun performansı sağlıyor.

Mega Dinamik Kontrast Oranı

Mega Dinamik Kontrast Oranı

80M:1’lik mega dinamik kontrast oranı, görüntülerin daha derin ve etkileyici olmasını sağlarken renklerin daha belirgin ve canlı görünmesini sağlıyor. Bu özellik sayesinde her detayı en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Görüntü Modları

Özelleştirilebilir Görüntü Modları

ViewSonic’in ViewMode özelliği, kullanıcılara farklı senaryolara uygun önceden belirlenmiş görüntü ayarları sunuyor. Oyun Modu, FPS, RTS ve MOBA gibi oyun türleri için en iyi renk ve teknoloji uyumunu sağlayarak kullanıcı deneyimini optimize ediyor.

Kullanıcı Yorumları:

  • ”22 inç 144 Hz ekrandan geçtim bana sorarsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyilerden.” – Oyuncu
  • ”Kavisli, sağlam kaliteli görüntü, güvenli teslimat.” – Teknoloji Meraklısı
  • ”32 inç ve 1080p olduğu için oyunlarda pikselleri sayıyorsunuz bunu bilerek aldım ikinci ekran olarak kullanıyorum.” – Oyun Sever
  • ”Avantajları: beklediğimden iyi kalitede görüntü kalitesi ve yenileme hızı var.” – Teknoloji Tutkunu

Eğer bir oyuncu monitörü arayışındaysanız ve tercihinizi ViewSonic Hoparlörlü Kavisli Oyuncu Monitörü’nden yana kullanmak istiyorsanız indirimli fiyatıyla hemen satın alabilir, detaylı inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top