Xiaomi’nin Yeni Akıllı Buzdolabı: MIJIA Fresh Storage 439L Cross Ice Crystal White

Xiaomi, son teknoloji ürünleriyle evlerinizi daha akıllı hâle getirmeye devam ediyor. Son olarak, Çinli üretici, MIJIA Fresh Storage 439L Cross Ice Crystal White adını verdiği akıllı buzdolabını kullanıcılarıyla buluşturdu.

Xiaomi'nin Yeni Akıllı Buzdolabı: MIJIA Fresh Storage 439L Cross Ice Crystal White

MIJIA markası altında piyasaya sürülen bu yeni buzdolabı, 3,2mm kalınlığında özel buz kristali beyazı cam panellere sahip. Bu özellik sayesinde temizliği kolaylaştırırken, su ve yağ gibi maddelerin izlerini de minimum seviyeye indiriyor.

  • Toplam 439 litre hacme sahip olan buzdolabında, dondurucu kısmı 154 litre olarak tasarlanmıştır.
  • Bebek gıdaları ve kuru gıdalar için ayrılmış 25 litrelik bölme bulunmaktadır.

MIJIA Fresh Storage buzdolabı, hızlı ve dondurmadan soğutma özelliğine sahiptir. 360 derece hava akımı teknolojisi sayesinde hızlı soğutma gerçekleştirirken, donma ve buzlanmayı da engeller.

Buzdolabı, 86 kilogram ağırlığında olup, 825x680x2030 mm boyutlarındadır. Ayrıca XiaoAI sesli kontrol sistemi ve MIJIA uygulaması üzerinden kolayca yönetilebilmektedir.

Xiaomi MIJIA Refrigerator Fresh Storage Cross 439L Ice Crystal White’ın fiyatı 3999 Yuan (18 bin 80 TL) olarak belirlenmiştir. Ancak ön siparişte 3499 Yuan’dan (15 bin 819 TL) satışa sunulacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top