Glorious Model O 2 Fare İncelemesi

Fi tarihinde içindeki top çıkartılıp bezle silindikten sonra topun yeniden yerleştirilmesiyle kullanılan fareler vardı. O zamandan bu zamana fareler sürekli bir değişime uğradı. Daha hızlı, daha teknolojik, daha sade, daha kompleks çeşit çeşit fare çıktı: dikeyi, yatayı, sessizi, mekaniği. Aslında çoğu kullanıcının pek de detaylara dikkat etmediği ancak bilgisayar başındayken elimizden düşmeyen fareler önemli ekipmanlarımız arasında yer alıyor.

Glorious Model O 2 Özellikleri

Glorious Model O 2 Özellikleri

  • Hızlı ve Öfkesiz: Model O 2 gerçek anlamda çok hızlı bir fare. Sadece 59 gram ağırlığında olmasıyla hareket ettirmesi çok kolay ve insanı yormuyor. Farenin dpi değeri 26 bin. Tasarımı eli rahatsız etmiyor, hafif olmasını sağlıyor. Üstündeki bütün tuşları özelleştirilebiliyor.
  • Batarya Ömrü: Kablosu ile şarj edilebilen Model O 2, uzun bir batarya ömrüne sahip. Kablo takılıyken de kullanılabilen fare, pil aramayı gerektirmiyor ve günlük kullanımda uzun süre dayanabiliyor.

Oynadığınız oyunlara göre alabileceğiniz verimde değişiklik gösterebilen Model O 2, hızlı FPS oyunlarında başarılı performans sergileyebiliyor. Tıklama gecikme süresi gibi detaylara bakıldığında rekabetçi seviyede olmasa da ortalama üstü oyuncuların ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek bir fare olarak öne çıkıyor.

Glorious Model O 2 Fare İncelemesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top