Türk Telekom WiFi Hizmetleri ve Vizyonu

Türk Telekom WiFi Hizmetleri

Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımı ve herkes için erişilebilir iletişim vizyonuyla 81 ilde WiFi hizmeti sunmaktadır. Güçlü altyapısı ve geniş WiFi deneyimi ile Türk Telekom, İstanbul Havalimanı gibi dünyanın en yoğun havalimanlarından biri ile kültür ve sanatın kalbi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) gibi önemli noktalarda WiFi hizmeti sağlamaktadır.

Türk Telekom’un Vizyonu

Türk Telekom'un Vizyonu

Türk Telekom, herkes için erişilebilir yüksek hızda internet mottosuyla, Türkiye genelinde binlerce noktada WiFi hizmeti sunarak dijital dönüşüme öncülük etmektedir. Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, Türk Telekom’un teknoloji birikimini hayatın her alanına aktararak Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğunda öncü çalışmalar yürüttüğünü belirtmiştir.

  • İstanbul Havalimanı ve AKM gibi prestijli noktalarda WiFi hizmeti sunulmaktadır.
  • Stadyumlar, restoranlar, marinalar, uçak içleri, otobüs-feribot gibi toplu taşıma alanları ve binlerce noktada WiFi erişimi sağlanmaktadır.
  • Kütüphane, müze ve ören yerlerinde de WiFi deneyimi sunulmaktadır.

Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü özelinde 81 ildeki WiFi noktalarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Zeynep Özden, Türk Telekom’un müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla WiFi hizmetlerini sürekli geliştirdiğini ve teknolojiyi insanın hizmetine sunmayı hedeflediklerini belirtmiştir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top