Bethesda, Starfield Oyunu ve Shattered Space Genişletme Paketi

Bethesda, uzay temalı popüler RPG oyunu Starfield için heyecan verici gelişmelerle gündemde! Oyunseverlerin merakla beklediği Shattered Space ücretli genişletme paketi 2024 yılının sonlarında piyasaya sürüldü. Bu genişletme paketiyle birlikte birçok oyuncu, yeni bir DLC’nin gelmeyeceğini düşünmüştü.

Ancak Starfield’ın oyun direktörü Todd Howard, stüdyonun Starfield için daha büyük planları olduğunu doğruladı. Howard, Shattered Space genişleme paketinin geliştirilmesine oyunun Eylül 2023’te piyasaya sürülmesinden hemen sonra başlandığını belirtti. Yeni DLC’nin ise tek bir şehirde ve tek bir konumda geçeceği bilgisi paylaşıldı. Ayrıca oyuna ücretsiz güncellemelerin de yakın zamanda geleceği müjdesi verildi.

Geçtiğimiz haçta Bethesda, Starfield için Creation Kit mod araçlarını Steam üzerinde yayınladı. Bu adım, oyunseverlere oyun deneyimlerini özelleştirmeleri için geniş imkanlar sunuyor. Yapımcı firma, oyunun yeni DLC paketinin 2024 yılının sonlarına doğru çıkacağını belirtiyor. Heyecanla beklenen bu yeni içeriğin detayları ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top