ByteDance’in Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Whee

TikTok geliştiricisi ByteDance, Whee adında özgün bir sosyal medya platformunu kullanıcıların beğenisine sundu. Whee, diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak sadece seçilmiş arkadaşların gerçek hayattan fotoğraflarını paylaşabileceği bir platform olarak öne çıkıyor.

Whee, kullanıcıların fotoğraflarını yalnızca belirledikleri arkadaşlarının görebileceği bir ortam sunuyor. Bu sayede paylaşımlar sadece yakın çevrenizle paylaşılabilirken dışarıdan gelen gözlerden korunmuş oluyor. Arkadaşlarınızın paylaşımlarını beğenebilecek ve yorum yapabileceğiniz Whee’de, samimi bir sosyal medya deneyimi yaşayabilirsiniz.

Whee uygulamasının açıklaması şu şekilde:

“Whee, hayatın anlık ve özel anlarını yakın arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan yeni nesil bir sosyal medya platformudur. Gerçek hayattan çektiğiniz fotoğrafları sadece seçilmiş arkadaşlarınızla paylaşarak içten ve samimi bir iletişim kurun. Whee, dostlarınızla gerçek bağlar kurabileceğiniz mükemmel bir platformdur.”

Whee uygulamasını App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, ByteDance’in diğer bir yan kuruluşu olan TikTok Pte, Nisan ayında Instagram’a rakip olan TikTok Notes uygulamasını da piyasaya sürmüştü. TikTok Notes, kullanıcılara akıcı bir içerik deneyimi sunarak farklı bir sosyal medya deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top