Xiaomi’nin Yenilikçi Tıraş Makinesi: Mijia Electric Shaver Dual Blade Version

Xiaomi, yeni elektrikli tıraş makinesi Mijia Electric Shaver Dual Blade Version’ı duyurdu. Çinli teknoloji devinin yeni tıraş makinesi, powerbank benzeri kompakt tasarımı, çift bıçaklı sistemi ve IPX7 su geçirmezlik özelliği ile dikkat çekiyor.

Çift Bıçaklı Tasarım ve Performans

Çift Bıçaklı Tasarım ve Performans

Mijia tıraş makinesi, çift bıçaklı tasarıma sahip. Bıçaklardan biri, 0,3mm diş aralığıyla en kısa tüyleri bile yakalayabiliyor. Diğer bıçak ise, elektroform tasarımı sayesinde derinlemesine tıraş ve minimum tüy bırakma sağlayan 55 mikron ultra ince bir hassasiyet vadediyor. Bu kombinasyon, yaklaşık 3-5mm uzunluğundaki sakalları olanlar için bile temiz ve rahat bir tıraş deneyimi sunabiliyor.

Kompakt Tasarım ve Şarj Özellikleri

Kompakt Tasarım ve Şarj Özellikleri

Cihazın sadece 16mm kalınlığındaki ultra ince tasarımı, seyahatler için ideal olmasını sağlıyor. Xiaomi Mijia Electric Shaver Dual Blade Version, Type-C girişi sayesinde evdeki herhangi bir akıllı telefon şarj kablosuyla şarj edilebiliyor ve tek bir şarjla 60 dakika kullanım sunuyor. Ayrıca 3 dakikalık şarj ile 5 dakikalık tıraş imkanı sunar.

Kullanımı kolay, sonucu etkileyici olan bu kompakt tıraş makinesi, sinek kaydı tıraş sevenleri fazlasıyla memnun etmeye aday. Mijia tıraş makinesi, IPX7 su geçirmezlik özelliği sayesinde suda kolayca temizlenebiliyor. Bu özellik, kimyasal temizleyicilere olan ihtiyacı ortadan kaldırarak bakım sürecini basitleştiriyor ve hem ıslak hem de kuru tıraşa olanak tanıyor.

Xiaomi'nin Yenilikçi Tıraş Makinesi: Mijia Electric Shaver Dual Blade Version

Yüksek hızlı motoru, 6.500 rpm’yi aşan bir hızda güçlü bir performans sunuyor. Mıknatıslı çinko alaşımlı bıçak tutucu, kolay sökme ve temizleme sağlar ve şok emici bıçak başlığı yapısı, tıraş konforunu artırarak gürültü ve titreşimi azaltıyor.

Düzenli olarak tıraş makinesi kullananlar bu soruna fazlasıyla hakimlerdir. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Xiaomi Mijia Electric Shaver Dual Blade Version, yaklaşık 26 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top