Asus Archer ErgoAir BP3800: Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları İçin Özel Tasarım

Bilgisayar çantası seçerken genellikle standart boyutlarda olanları tercih ederiz. Ancak özellikle oyuncu dizüstü bilgisayarları için bu durum pek geçerli değildir. Asus, bu ihtiyaca yönelik olarak Archer ErgoAir BP3800 adında özel bir sırt çantası tasarladı. Bu çanta, 18 inç dizüstü bilgisayarlara bile rahatlıkla yer sağlayacak geniş bir saklama alanına sahip.

Archer ErgoAir BP3800, 54 x 35 x 21 cm boyutlarıyla 40 litreye kadar hacme sahiptir. Dizüstü bilgisayar için özel olarak tasarlanmış 39,99 x 29,44 x 3,08 cm’lik bir bölme bulunmaktadır. Ayrıca şarj adaptörleri, klavye, mouse, kulaklık gibi donanımlar için farklı bölmeleri de mevcuttur. Çantanın içinde ayrıca güneş gözlüğünüzü koyabileceğiniz kadife kaplı özel bir bölme bulunmaktadır.

Archer ErgoAir BP3800’ün dikkat çeken özelliklerinden biri, üst kısımda bulunan çıkarılabilir bölmeleridir. Bu bölmeler boyundan veya belden bağlamalı çanta olarak da kullanılabilir. İçi köpük dolgulu olan boyun ve bel askıları ise kullanım konforunu arttırmaktadır.

Asus Archer ErgoAir BP3800: Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları İçin Özel Tasarım

Archer ErgoAir BP3800 henüz fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmamıştır. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı da belirsizliğini korumaktadır. Oyuncular için ideal bir seçenek olacak bu özel tasarım çantayı yakından takip etmekte fayda var.

Asus Archer ErgoAir BP3800: Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları İçin Özel Tasarım

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top