MediaMarkt Babalar Günü’ne Özel Kampanya!

Babalar Günü heyecanı yaklaşırken MediaMarkt, babaları son teknoloji ürünlerle mutlu etmek isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. 16 Haziran’da kutlanacak olan Babalar Günü için en yeni teknolojik ürünleri geniş yelpazesiyle sunan MediaMarkt, tabletlerden bilgisayarlara, drone’lardan kişisel bakım ürünlerine kadar birçok hediye seçeneği sunuyor.

MediaMarkt’ın Babalar Günü’ne özel kampanyası kapsamında, MediaMarkt mağazalarından alışveriş yaparken World Pay Alışveriş Kredisi kullanan müşterilere 10.000 TL harcamada 1.000 TL değerinde Worldpuan hediye edilecek. Kampanya, 10-23 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

MediaMarkt Babalar Günü'ne Özel Kampanya!

Tüketiciler, MediaMarkt mağazalarından alışveriş yaparken World Pay Alışveriş Kredisi kullanarak sigorta ve dosya masrafı olmadan 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında tek seferde en az 10.000 TL harcama yaparak Worldpuan kazanan müşteriler, bu puanları 18 Temmuz 2024 tarihinden itibaren kullanabilecekler. 1 Eylül 2024 tarihine kadar geçerli olan Worldpuanlarını, istedikleri MediaMarkt mağazasında harcayabilecekler.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top