Babalar Gününe Özel Teknolojik Hediye Seçenekleri

Bu yıl 16 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü yaklaşırken babaları mutlu etmek için hediye arayışları da başladı. Siz de babanıza unutulmaz bir teknolojik hediye almak istiyorsanız TCL’de seçim yapmanızı oldukça kolaylaştıracak ürünler sizi bekliyor.

TCL NXTPAPER 11 Tablet

TCL NXTPAPER 11 Tablet

Göz koruması sunan NXTPAPER 2.0 teknolojisi ile desteklenen TCL NXTPAPER 11 tablet sayesinde babanız 500 nit’e varan parlaklıkla en aydınlık güneşli bir günde dahi net görsel bir keyif yaşayabilecek. Yazılım ve donanımdaki yenilikler sayesinde TCL NXTPAPER 2.0, orijinalinden yüzde 150’ye kadar daha parlak ekranlar sunuyor.

  • Ekran: 11 inç 2K
  • Kamera: 8MP geniş açılı ön kamera
  • Özellikler: AI Boost, TÜV mavi ışık azaltma seviyeleri

TCL MOVEAUDIO S600 Kulaklık

Dilerseniz babanıza TCL MOVEAUDIO S600 kulaklık ile eksiksiz bir müzik dinleme özgürlüğü de hediye edebilirsiniz. Bu kulaklık tek bir şarjda 8 saate varan müzik çalma süresinin yanı sıra şarj kutusu kullanıldığında 32 saate varan batarya ömrüyle kullanıcıları hareket halindeyken dinleme süresinden fazlasını sunuyor.

  • Özellikler: Hızlı Eşleşme, Akıllı Takma Takibi, Aktif Gürültü Önleme (ANC)
  • Mikrofon: 3 mikrofon içerir

Unutulmaz Bir Babalar Günü İçin

TCL NXTPAPER 11 tablet veya TCL MOVEAUDIO S600 kulaklıktan birini veya her ikisini alarak babanıza bu yıl unutamayacağı bir Babalar Günü yaşatabilirsiniz. Babanızın keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bu teknolojik hediye seçenekleri ile ona özel bir jest yapabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top