Samsung Galaxy AI ile Galaxy Watch Yenilikleri

Samsung Electronics, bu yıl Galaxy S24 Serisi’yle başlattığı Galaxy AI özelliklerini daha geniş bir ürün yelpazesine yayma kararı alarak yapay zeka destekli mobil cihazlar dönemini başlatmıştı. Şimdi ise bu yaklaşım doğrultusunda Galaxy Watch’a Galaxy AI entegrasyonu geliyor. Yeni geliştirmeler sayesinde akıllı saat, yapay zeka destekli özelliklerle güçlendirilecek ve kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunacak.

Samsung Health ve Galaxy AI Entegrasyonu

Samsung Health ve Galaxy AI Entegrasyonu

Samsung Electronics’in Mobil Deneyim İş Birimi Başkan Yardımcısı ve Galaxy Ekosistem Ürün Planlama Ekibi Başkanı Junho Park, Galaxy AI’ı Galaxy Watch’a getirerek kişiselleştirme ve akıllı özelliklerin kapısını araladıklarını belirtti. Samsung, kullanıcıların genel zindelik durumları hakkında daha iyi içgörüler elde etmeyi hedefleyerek gelişmiş bir fitlik ve zindelik deneyimi sunmayı amaçlıyor. Özellikle Enerji Puanı ve Wellness Guide gibi yeni özellikler, kullanıcıları motive ederek günlük fitlik seviyelerini iyileştirmelerine yardımcı olacak.

  • Uyku Puanı için geliştirilen yeni uyku göstergeleri, uyku kalitesine dair detaylı analiz sunacak.
  • Kişisel Kalp Ritmi Bölgesi ve Aerobik Eşiği/Anaerobik Eşiği Kalp Ritmi Bölgesi metrikleri, sporcuların performansını ölçmelerine yardımcı olacak.
  • Fitness özellikleri arasında Bisikletçiler için Fonksiyonel Güç Eşiği metrikleri bulunacak.
  • Yeni Antrenman Rutini ve Yarış özellikleri, kişisel antrenmanları destekleyecek ve kullanıcıları motive edecek.

Yeni özellikler, One UI 6 Watch ile yılın ilerleyen zamanlarında Galaxy Watch Serisi’nde kullanıma sunulacak. Haziran ayından itibaren sınırlı sayıda Galaxy Watch kullanıcısı, One UI 6 Watch Beta’ya erişebilecek.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top