Profesyonel Ekranlar: ProArt Display 5K ve 8K Serisi

ASUS, Computex 2024 fuarında çığır açan ekran serisini duyurdu. Bu yepyeni monitörler arasında çarpıcı ProArt Display 5K ve 8K profesyonel serisi, esnek ZenScreen ekranlar ve zindelik odaklı ASUS VU ekranlar yer alıyor. Bu son teknoloji ekranlar, profesyonel içerik oluşturma, hibrit çalışma, eğlence ve zindelik için tasarlandı. Yeni modeller, yapay zeka destekli bilgi işlemin heyecan verici yeni çağında rakipsiz netlik sağlamaya hazır.

ProArt Display 5K PA27JCV

Yeni ASUS ProArt Display 5K PA27JCV, benzersiz netlik ve renk doğruluğu için çarpıcı 5120 x 2880 çözünürlük ve 218 yüksek PPI ekrana sahip 27 inç 5K yüksek PPI’lı bir profesyonel monitör. %99 DCI-P3 ve %100 sRGB geniş renk gamı ile gerçeğe yakın renk üretimi sağlıyor. Kağıt benzeri bir ekran efekti için de modelde parlama önleyici ve düşük yansımalı (AGLR) kaplama içeren ASUS LuxPixel teknolojisi kullanılıyor.

ProArt Display 8K PA32KCX

Dünyanın ilk 8K mini-LED profesyonel monitörü olan ASUS ProArt Display 8K PA32KCX yeni bir standart belirliyor. Bu 32 inçlik harika monitör 8K çözünürlüğe (7680 x 4320) ve eşsiz renk doğruluğu için birin altında Delta E değerine sahip. HDR10 ve HLG gibi birden fazla HDR formatı desteği ile HDR içerikler derin siyahlar ve hassas vurgularla görüntüleniyor.

ZenScreen Serisi

ZenScreen Serisi

Ziyaretçiler üretkenliği ve eğlenceyi artıran yenilikçi ASUS ZenScreen Duo OLED (MQ149CD) taşınabilir monitör ve ASUS ZenScreen Smart (MS27UC) modellerini görme fırsatı yakaladı. ZenScreen Duo OLED MQ149CD, daha fazla üretkenlik için 21 inçe kadar katlanıp açılabilen 14 inç 16:10 FHD çift OLED Ekrana sahip. ASUS ZenScreen Smart MS27UC ise bir 27 inç UHD IPS monitör olmanın yanı sıra ASUS’un Google TV özellikli ilk akıllı monitörü olması sayesinde bilgisayar olmadan da eğlenceye erişim sağlıyor.

ASUS VU Ekranlar

ASUS VU Ekranlar

ASUS, Computex 2024’te PC monitörlerini üretkenlik ve sürükleyiciliğin ötesine taşıyor. Yeni ASUS VU249HFI-W, ASUS VU279HFI-W ve ASUS VU34WCIP-W ekranlar, zindeliği ve sürdürülebilirliği artırmak için tasarlanan özelliklere sahip. Bu monitörler, 100 Hz yenileme hızı ve geniş görüntüleme açıları için IPS panel gibi özelliklerle göz yorgunluğunu azaltmanın ötesine geçiyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top