Finans ve Teknoloji Sektörlerinin Buluşması

BThaber, Bilişim Zirvesi, CSuite gibi markaları bünyesinde bulunduran Bilişim Zirvesi Şirketi, teknoloji ve finans sektörlerini ikinci kez bir araya getirdi. Bu yıl JForce ana sponsorluğunda düzenlenen InsurTech etkinliği, teknoloji, finans ve sigorta sektörlerinden önde gelen isimleri bir araya getirdi. Etkinlikte sektör duayenleri, gelecekteki gelişmeleri ve trendleri ele aldı.

Dijital Finansallaşma ve Fintech

Dijital Finansallaşma ve Fintech

Etkinlikte BThaber Başkanı Murat Göçe’nin “Dijital Finansallaşma” konulu konuşması büyük ilgi gördü. Göçe, fintech pazarının büyüme potansiyelinden bahsederek, yapay zekanın finans sektöründeki etkisine vurgu yaptı. Ayrıca, European Merchant Bank (EMBank) CEO’su Sarp Demiray da dijitalleşmenin finans sektöründeki evrimini ve fintech’in önemini katılımcılarla paylaştı.

Fintech ve Sigortacılıkta Gelecek

Fintech ve Sigortacılıkta Gelecek

InsurTech alanının ana sponsoru JForce Genel Müdürü Atakan Coşkun’un açılış konuşması etkinlikte dikkat çekti. Coşkun, sigortacılık sektöründeki teknolojik yenilikleri ve sektörün geleceğini değerlendirdi. Panellerde Türkiye’nin lider finans ve sigortacılık şirketlerinden gelen profesyoneller, FinTech ve sigortacılık dünyasının geleceğine yönelik önemli görüşler paylaştı.

Finans ve Teknoloji Sektörlerinin Buluşması

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top